Carraro’nun asıra yakın tecrübesi ve sektörde yüksek know-how’ı ile yarışlar esnasında en fazla performansı hedefleyen sporcular kadar, günlük bisiklet sürücülerini de kapsamaktadır.

Carraro rakiplerinden bisikletlerindeki teknik güzelliğinden, üstün performans, ilgi çekici tasarımı ve innavasyon ile kendi farkını ortaya koyuyor. Güvenlik konusunda önemli önlemler ile çalışan markanın kendisine güvendiği başka bir konu olarak öne çıkıyor. Carraro’nun her segmentlerindeki bisikletleri en önemli Avrupa Standartları ile üretiliyor, birçok kez test yapılarak kullanıcılara ulaştırılıyor. Ayrıdan tüm bisikletleri kapsamlı bir şekilde kullanım, bakımı ve garanti el kitapcığı ile ürün satış sonrası en rahat deneyimini sağlayacak şekilde satılıyor.

Marka kapsamlı servis ağı, ayrıntılı barkod sistemi ile izlenebilen ürün sistemi ve tüketici koruma kanununa dayanan satış sonrası garanti politikasıyla bir bisikletten daha fazlasını bekleyen müşterilerine beklentilerini karşılama konusunda başarılı grafik çiziyor.

Carraro, 1924’den itibaren en iyi kalite ve yenilikçi dizaynıyla bisiklet tutkunlarına hayallerindeki özgürlük hissini yaşatmaktadır.

Carraro Katlanır Bisiklet Modelleri

Yorum Yap