Dahon Vybe D8 2019

Dahon Mariner D8 Katlanır Bisiklet yüksek kaliteli aluminyum gövdesi, emniyet kilitli orta ve ön katlama mekanizması ve de kolay ayarlanabilir gidon, gidon yüksekliği sistemleri ile en iyi katlanır bisikletler arasındadır.

Vites ve Elcik

8 vitesli Shimano Rapid Shiftter vites sistemi kullanılan D8 vites durumu kontrolü için Optical Gear Display (Optik Vites Ekranı) özelliğine sahiptir. Ayrıca D8 modelinde ergonomik avuç içi destekli elcikler kullanılmaktadır. Bu sayede sürüşünüz daha da konforlu olur.

Çekiş Sistemi

Ön dişli olarak 52T dişli seçilen Mariner D8 modelinde arka tarafta Shimano serisinin Altus RD-M310 aktarıcısı ve dişli olarak Sun-Race 11-32t kullanılmış. Zincir olarak da KMC Z serisi tercih edilmiş.

 

Aksesuar

Dahon Mariner D8 modelinde ekstra bir özellik olarak sele borusuna gizli bir pompa bulunmaktadır. Bu pompa sayesinde evde lastiklerinizi rahatça şişirebilir ve yolda başınıza gelebilecek lastik patlamalarında kolayca sizin yardımcınız olacaktır.

 

Fren Sistemi

D8 modelinde alüminyum V-Fren sistemi kullanılmış. Ayrıca gece görünürlüğü yükseltmek için önde ve arkada kedi gözleri de bulunuyor. Çamurluk olarak da SKS markalı ürünler tercih edilmiş.

 

Lastik

Fabrika standart olarak Dahon Mariner D8 Katlanır Bisiklet Dahon Damgalı DSI marka lastikler ile gelmektedir.

Dahon Mariner D8 Satın almak için tıklayınız

 

1 Comment

  • Test
    Posted 2 Aralık 2020 13:52 0Beğeni

    Bisikletten çok memnun kaldım. Herkese tavsiye ederim

Yorum Yap