21 vitese sahip Flexi 121 model katlanır bisiklette yoldan gelen vibrasyonu engellemek için çelik Rijit 1.1/8″ Mıknatıslı ön maşa kullanılmış olup, krank takımı olarak çelik 48x38x28t’ye sahiptir. Flexi 121 katlanır bisiklette Alüminyum V-Fren kullanılmıştır. Carraro Flexi 121 model katlanır bisiklette arka vites olarak Shimano Tourney TY300 Model 7’li Ruble uyumlu atttırıcı kullanılmıştır.

 

 

Arka Ruble olarak şehir içinde yüksek performans sergilemesi için Carraro Flexi 121’de Shimano TZ500 Model 14-28 dişli oranlarına sahip ruble eşlik etmektedir. Viteslerin sorunsuz çalışması için Flexi 121’de kalitesiyle kendini ispatlamış Shimano Vites kolu kullanılmıştır. Vites kolu olarak Shimano RS36 GripShift Model vites kolları ile vitesler kolaylıkla değiştirilmektedir.

Carraro Flexi 121 katlanır bisiklette daha az yer kaplaması ve daha kıvrak bir sürüş için çift kat alüminyumdan imal edilmiş 20 jant ebatlarında bir jant kullanılmıştır. Carraro Flexi 121’de CST marka 20×1.75 Ebatlarında Dış Lastik kullanılmıştır. Böylelikle yol tutuşu en üst seviye çıkarılarak yola hakim bir şekilde kullanıma olanak verilmiştir.

 

 

Flexi 121’de kullanılan dış lastikler su kanallı yapıya sahiptir, ıslak zeminlerde bisikletin yol tutuşunda herhangi bir performans düşüşü olmamaktadır.

Carraro Flexi 121 katlanır bisiklet genel kullanım olarak ağırlıklı şehir içi ve uzun turlar için tasarlanmış bir katlanır bisiklet olduğu için bisiklet sürücüsünün konforunu en üst seviyede tutmak için Selle Royal marka sele kullanılmıştır.

 

Bu sele sayesinde bisiklet sürücüsünün kasık bölgesinde oluşan ağrıların bir nebze önüne geçilmek hedeflenmiştir.

Carraro katlanır bisikleti şehir içi ulaşım, uzun turlar, şehir içi ve şehir dışı kullanımlarda severek kullanabilirsiniz. Carraro Flexi 121 katlanır bisikleti almak sizden, konforu Sunmak Carraro’dan…

 

Carraro Flexi 121 Satın almak için tıklayınız

Yorum Yap