Şehir yaşamında kısa ve uzun mesafeli yolculuklar için katlanabilir bisiklet kullanmak bir moda haline gelmiştir. Özellikle son birkaç yılda bu bisikletlere olan ilgi yükselerek artmaktadır. Bu çerçevede Carraro FLEXI 109, en özel ve güzel bisiklet modellerinden birisi olarak tüm dikkatleri üzerine çekmeyi bilmiştir

Vites ve Kadro Özellikleri

Bisikletin vites sisteminde tercih edilen marka Shimano Sora olarak karşımıza çıkmaktadır. Shimano sora aynı zamanda vites kolunda da kullanılmıştır. Bu markaya ait olan Sora R3000 modeli tercih edilerek, bisiklet için başarılı bir seçim yapılmıştır. Krank takımı ise 52 T özelliğinin yanı sıra alüminyum malzemeden üretilmiştir.

Fren ve Jant Özellikleri

Roya seleli bisikletin fren sistemi Shimano markası ile üretilmiştir. Frenlerin modeli ise R3000’dür. Lastiklerde tercih edilen marka Schwalbe Kojak ismidir. Lastiklerde dikkat çekici bir özellik vardır. Bu da reflektördür. İki lastiğin de üstünde kırmızı renklerden üretilmiş olan ve gece çok işe yarayan bir reflektör bulunmaktadır.

Güvenlik önlemi olarak böyle bir yola başvurulmuştur. 20*1.35 ölçülerinde bir lastik dizaynı vardır. Jantlar ise çift katlı özelliği ile göz doldurmaktadır. FLEXI 109 bisiklet, kullanmadığınız zamanlarda kolayca katlanabilir özelliği ile dikkat çekmektedir. Böylelikle bisikletinizin çalınmasını önleyebilir ve bu ürünü evinize götürebilirsiniz. Sıkışan trafik içerisinde hızlı bir şekilde ilerlemeyi sağlayan bisikletin rengi ise beyazdır.

Carraro Flexi 109 Satın almak için tıklayınız

Yorum Yap