Sürüş ve taşıma kolaylığı sağlayan Carraro FLEXI 106, oldukça üstün özellikleri ile dikkat çeken bir bisiklet modelidir. Carraro farkı ile tasarlanan ürün, şehir için kullanımlarında rahatlıkla tercih edilebilir.

Fren ve Lastik Özellikleri

Bisikletin frenlerinde Alüminyumdan üretilen V tipi fren kullanılmıştır. Bu tip fren, son derece kaliteli bir şekilde bisikletin kolayca durmasını sağlamaktadır. Bisikletin jantları, alüminyum özelliği ile dikkat çekmektedir. 20 inç temel alınarak üretilmiştir. Lastikler ise siyah renktedir. Lastik boyutu 20*1.75 ile 47-406 olarak tasarlanmıştır.

Sele ve Vites Özellikleri

İnsan anatomisine uygun bir biçimde üretilen sele, roya özelliklere sahiptir. Bunun yanı sıra bisiklette shimano modelinin göbekten dinamo özelliği ile dikkat çeken bir gidon vardır. Mevcut gidonun yüksekliği çok kolay bir şekilde ayarlanabilmektedir. Bagaj kısmı ise bisikletin bir diğer dikkat çeken özelliğidir. Arka bagaj, ürün taşımak için idealdir.

Vites olarak Shimano markasının tercih edildiği bisiklette, Shimano RS361*6 modeli dizaynı ve kullanım kolaylığı ile avantaj sağlamaktadır. Krank takımı içinde ise Alüminyum 48T mevcuttur.

Carraro Flexi 106 Satın almak için tıklayınız

Yorum Yap