Hızlı Sürüş

50 Watt’lık güç ile çalıştığı için hızında ve performansında her zaman ileriye kendini taşımıştır. Hız tutkunları için oldukça kullanışlı bir üründür. LCD ekran arka aydınlatmalı sistemi vardır. Dayanıklı malzemelerden meydana getirildiği için gönül rahatlığı ile ürünü kazasız bir şekilde kullanabilirsiniz.

Kolayca Katlayın

Hızlıca katlanabilen bir yapıda üretilmiştir. Aynı zamanda kompakt bir dizayn ile üretilmiştir. Bu sayede elektrikli bisikleti sürdükten sonra kolayca katlayıp istediğiniz her yere koyabilirsiniz veya yanınızda taşıyabilirsiniz.

Güvenle Frenleyin

Hidrolik disk fren sistemi ile meydana getirilmiştir. Güvenli bir şekilde kullanımını yapabilirsiniz. Fren sistemi sayesinde trafikte aniden gelebilecek kazalara karşı kendini koruma altına alır.

Lityum Batarya

Lityum iyon kadro tipinde bir bataryası vardır. Kolay şarj edilebilir bir üründür. Bir kere şarj ettiğiniz zaman gün boyunca elektrikli bisikleti sorunsuz bir şekilde kullanabilirsiniz. Her türlü kazalara karşı güvenlik sistemi sayesinde koruma özelliği vardır.

Dayanıklı Parçalar

Dayanıklı malzemeler ile yapılmasından dolayı ağır ve sert darbelere karşı bir kalkan görevini yerine getirir. Dileyen herke gönül rahatlığı ile bu elektrikli bisikleti tercih edebilir.

İstediğiniz Yere Götürün

Katlanma mekanizması sayesinde kolay bir şekilde katlanır. Bunun sonucunda da elektrikli bisikleti yanınızda dilediğiniz yere götürerek kullanabilme şansınız vardır. Ergonomik bir yapıda üretilmiştir. Konfor ve hızı doyasıya yaşayın.

 

Carraro E-Go Satın almak için tıklayınız

 

Yorum Yap